Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná
Uzovský ŠalgovHľadať
 
 

MODACUP 2018

OBZRETIE SA ZA MINILIGOU MODACUP 2018.

Sobota 10.3.2018 bola posledným hracím dňom miniligy MODACUP 2018. V zápase o prestíž nakoniec zvíťazil Real Šalgov nad JAKAZ6 4:3. Je pravdou, že sabinovčania v tomto zápase nastúpili bez svojho zraneného kapitána Miša Dedinu, Kristiána Kropiľáka, aj bez Mateja Semaníka. Napriek tomu podali veľmi dobrý výkon a zápas bol otvorený až do konca. Prehra ale tím JAKAZ6 mrzieť nemusela, pretože im konečné prvé miesto už nezobrala. V konečnom účtovaní dosiahli 12 bodov so skóre 23:13. Rovnaký počet bodov dosiahol aj tím FK Žabky so skóre 49:10. Po troch víťazných zápasoch sa tím okolo kapitána Jakuba Mervu javil ako potencionálny víťaz miniligy. O všetkom rozhodol vzájomný zápas JAKZ6 - FK Žabky ( v podstate zápas Sabinov-Šalgov).
Ani takí ostrostrelci ako Matúš Pagáč a Miloš Fekete, ktorí dali spolu v minilige 24 gólov, nedokázali poraziť veľmi dobre takticky hrajúci tím sabinovčanov. Prehra 7: 2 znamenala pre FK Žabky 2. miesto. Tretiu medajlovú priečku obsadil tím kapitána Peťa Rokošného - Fešáci. Tí zrejme doplatili na nepriaznivé vylosovanie. Prvé dve stretnutia hrali v podstate s prvým a druhým tímom v konečnej tabuľke. Oba zápasy prehrali, ale ich hra mala vzostupnú tendenciu a všetky ostatné zápasy už s prehľadom vyhrali. Na štvrtom mieste skončil Real Šalgov s kapitánom Dávidom Slaninkom, krorý kvôli chrípkam nastúpil kompletný až na posledné 2 zápasy. Na piatom mieste sa umiestnili Ostrovanskí sokolíci, kde dominovali hlavne bratia Švecovci. Tabuľku uzatvára tím Alkyfans Ražňany s jednou výhrou a skóre 20:39. Ich výkony boli taktiež ovplyvnené maródkami a zraneniami. Kristián Kropiľák ,ako zástupca kapitána, prevzal putovný pohár pre víťaza MODACUP 2018. Prvé tri tímy miniligy boli odmenené tričkami s logom miniligy. Najlepším strelcom sa stal Matúš Pagáč so 14 gólmi. A keďže výborných strelcov bolo viac, odmenu v podobe šiltovky a trička dostali všetci hráči, ktorí dali 10 a viac gólov. Druhý skončil Rastislav Švec s 13 gólmi, tretí Dávid Galeštok s 12 gólmi a 10 gólov strelil aj Miloš Fekete. Firma MÓDA, s.r.o. dala vyrobiť ešte 10 tričiek veľ. "M" - štyri teda pre víťazných strelcov a ďalšie ak by niekto chcel vymeniť veľkú veľkosť za menšiu. Tričká budú hotové tento týždeň, ozvite sa, ak chcete vymeniť. Cieľom projektu minligy MODACUP 2018, bolo využiť zimnú futbalovú prestávku a ponúknuť zahrať si malý futbal na novej umelej tráve v Uzovskom Šalgove. Do tejto ligy sa zapojili skoro všetci hráči šalgovského Á-čka i dorastu, ktorí boli doplnení futbalistami rôzneho veku. Najstarším hráčom, ale určite nie najslabším, bol Stano Štofaník z tímu Real Šalgov, ktorý ako bývalý kapitán Slovana Sabinov podával veľmi spoľahlivé výkony. Celkový záujem hráčov, ale aj divákov, ktorí si našli cestu na niektoré zápasy, sú dôkazom toho, že zorganizovať miniligu MODACUP 2018 bolo dobré rozhodnutie.


 

MODACUP 2018

MODACUP 2018 - tabuľka a rozpis zápasov

Obec Uzovský Šalgov v spolupráci s firmou MÓDA, s.r.o. organizuje miniligu vo futbale.

miniliga.jpg


 

dnes je: 21.10.2019

meniny má: Uršuľa

podrobný kalendár

Kalendár zberu odpadov na rok 2019

zverejnenie

Platné prevádzkové poriadky

Multifunkčné ihrisko, Rybníky, Kaštieľ.

Úroveň vytriedenia odpadu

Zverejnenie

14.12.2018

Schválený rozpočet obce na rok 2019

Cenník služieb

Služby poskytované obcou

20. 11. 2018 a doplnenie 25. 01. 2019

RVaPS - povinné trvalé označenie psov transpondérom (mikročipom), povinná registrácia chovu ošípaných (20.11.2018). Informácie pre chovateľov s chovom s jednou ošípanou (25.01.2019).

Cestovný poriadok

Cestovný poriadok autobusových spojov platný od 01.09.2019 do 14.12.2019

Informačný leták „SMS pomoc 112“

Postup ako správne využívať sms na číslo 112

Správne triedenie odpadov

Letáky, vzdelávací materiál

webygroup
ÚvodÚvodná stránka