Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná

MODACUP 2019

Vo  finále MODACUP 2019 zvíťazili Sabinovčania a obhájili titul.

JAKAZ6       -         Real Šalgov FC

10           :            8

Góly:  Matúš Janiga 3, Michal Dedina 2, Patrik Kolpak 2, Kristián Kropiľák 1, Matej Semaník 1, Martin Molčan 1   -   Dávid Slaninka 5, Peter Slaninka 1, Ján Slaninka ml. 2.

Ani 5 gólov Dávida Slaninku vo finále miniligy v malom futbale MODACUP 2019 nestačilo na víťazstvo Realu Šalgov FC.  Sabinovčania s kapitánom Kristiánom Kropiľákom vyhrali základnú skupinu a do play off išli z prvého miesta. V semifinále dokázali poraziť FK Žabky 6 : 4 a v nedeľu nezaváhali ani vo finále. Nástup do finálového zápasu mali impozantný. V polovici prvého polčasu už viedli 3:0 a polčas vyhrali 5:1. V druhom polčase Real Šalgov FC nezložil zbrane a pokúsil sa otočiť vývoj zápasu. Skoro sa mu to podarilo. Päť minút pred koncom zápasu vyrovnal na 8 : 8 a o minútu neskôr mohol ísť do vedenia. Lenže skúsený gólman Jakub Matija  bravúrne zasiahol. Následne sa potvrdilo staré známe nedáš – dostaneš. Po veľmi peknej kombinačnej akcii JAKAZ6 skóroval a opäť viedol o 1 gól. Záverečná snaha Realu nepriniesla vyrovnanie. Naopak Sabinovčania spečatili svoje víťazstvo gólom na 10 : 8.  Za predvedenú hru a dosiahnuté výsledky si JAKAZ6 titul zaslúžil.                                                                                                                                     Druhý ročník Miniligy v malom futbale, ktorého garantom je obec Uzovský Šalgov v spolupráci s firmou MÓDA, s.r.o., došiel do úspešného konca. Viaceré zápasy mali veľmi solídnu úroveň. Organizátorov tešil aj divácky záujem o jednotlivé zápasy a zvlášť  o zápasy play off.

Ján Slaninka

MODACUP 2019 - tabuľka a rozpis zápasov

Obec Uzovský Šalgov v spolupráci s firmou MÓDA, s.r.o. otvárajú 2. ročník Miniligy v malom futbale MODACUP 2019.

Prvý ročník Miniligy MODACUP 2018 bol za účasti 6 mužstiev. Tri družstvá boli z Uzovského Šalgova, jedno z Ražňan, jedno z Ostrovan a jedno zo Sabinova.
Víťazom sa stali futbalisti zo Sabinova.
Ste dobrá partia, máte radi futbal, bývate blízko Uzovského Šalgova? Tak neváhajte a prihláste sa. Zápasy sa hrajú na novom malom ihrisku s umelou trávou a väčšinou pri umelom osvetlení. Hrá sa jednokolovo, každý týždeň, prvé kolo je plánované na sobotu 29.12.2018. Zápasy sa môžu prekladať podľa dohody kapitánov. Výsledky a postavenie v tabuľke si budete môcť prezerať v on-line tabuľke.
Tešíme sa na nový ročník a kvalitné futbalové zápasy.

dnes je: 24.7.2019

meniny má: Vladimír