Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu
Obec Uzovský ŠalgovHľadať
 
 

O obci

Vitajte v Uzovskom Šalgove

 

Uzovský Šalgov sa nachádza asi 3 km juhozápadne od okresného mesta Sabinov, v Prešovskom kraji, na území niekdajšej Šarišskej župy. Ku koncu roka 2010 mala obec 604 obyvateľov.

 

 Obec Uzovský Šalgov

 

Internetová stránka má slúžiť na to, aby predstavila obec Uzovský Šalgov. Zamerali sme sa nielen na praktické informácie, ktoré súvisia hlavne s prácou samosprávy ale chceli sme priniesť aj informácie, ktoré nie sú bežne prístupné – ide hlavne o históriu obce a jej prírodné prostredie. Nie menej zaujímavou časťou sú podstránky o kultúrnom a športovom živote v našej obci.

 

Pri výstavbe stránky a voľbe jej jednotlivých podstránok sme vychádzali z toho, čo by mohlo zaujať návštevníkov, ktorí sa rozhodnú našu obec navštíviť. No myslíme si, že veľa zaujímavých a poučných informácií o obci a jej okolí tu nájdu aj šalgovskí rodáci. Dúfame, že touto stránkou potešíme aj tých Šalgovčanov, ktorí už trvalo žijú mimo svojej rodnej obci a touto cestou sa budú môcť opäť na chvíľu vrátiť „do krajiny svojho detstva“. K tomu bude slúžiť najmä fotogaléria.

 

Našou snahou je, aby na stránke postupne pribúdali nielen aktuálne informácie (napr. všeobecne záväzné nariadenia obce, tlačivá na stiahnutie, dokumenty) a správy, ale privítame aj príspevky spomienkového charakteru alebo ďalšiu fotodokumentáciu.


 


 

dnes je: 20.2.2018

meniny má: Lívia

Cenník služieb

Služby poskytované obcou

Informácia k miestnym daniam a poplatkom

Oznam

Cestovný poriadok

Cestovný poriadok autobusových spojov platný od 01.05.2017 a od 10.12.2017

Kalendár zberu odpadov na rok 2018

Zverejnenie

Vodovod a kanalizácia

Podmienky VVS pre pripojenie

15.12.2017

Schválený rozpočet obce na rok 2018

Upozornenie pre majiteľov psov

Oznam

Presťahovanie obecného úradu

Reorganizácia Obecného úradu v Uzovskom Šalgove

webygroup
ÚvodÚvodná stránka