Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná
Uzovský ŠalgovHľadať
 
 

O obci

Vitajte v Uzovskom Šalgove

 

Uzovský Šalgov sa nachádza asi 3 km juhozápadne od okresného mesta Sabinov, v Prešovskom kraji, na území niekdajšej Šarišskej župy. Ku koncu roka 2010 mala obec 604 obyvateľov.

 

 Obec Uzovský Šalgov

 

Internetová stránka má slúžiť na to, aby predstavila obec Uzovský Šalgov. Zamerali sme sa nielen na praktické informácie, ktoré súvisia hlavne s prácou samosprávy ale chceli sme priniesť aj informácie, ktoré nie sú bežne prístupné – ide hlavne o históriu obce a jej prírodné prostredie. Nie menej zaujímavou časťou sú podstránky o kultúrnom a športovom živote v našej obci.

 

Pri výstavbe stránky a voľbe jej jednotlivých podstránok sme vychádzali z toho, čo by mohlo zaujať návštevníkov, ktorí sa rozhodnú našu obec navštíviť. No myslíme si, že veľa zaujímavých a poučných informácií o obci a jej okolí tu nájdu aj šalgovskí rodáci. Dúfame, že touto stránkou potešíme aj tých Šalgovčanov, ktorí už trvalo žijú mimo svojej rodnej obci a touto cestou sa budú môcť opäť na chvíľu vrátiť „do krajiny svojho detstva“. K tomu bude slúžiť najmä fotogaléria.

 

Našou snahou je, aby na stránke postupne pribúdali nielen aktuálne informácie (napr. všeobecne záväzné nariadenia obce, tlačivá na stiahnutie, dokumenty) a správy, ale privítame aj príspevky spomienkového charakteru alebo ďalšiu fotodokumentáciu.


 


 

dnes je: 14.10.2019

meniny má: Boris

podrobný kalendár

Kalendár zberu odpadov na rok 2019

zverejnenie

Platné prevádzkové poriadky

Multifunkčné ihrisko, Rybníky, Kaštieľ.

Úroveň vytriedenia odpadu

Zverejnenie

14.12.2018

Schválený rozpočet obce na rok 2019

Cenník služieb

Služby poskytované obcou

20. 11. 2018 a doplnenie 25. 01. 2019

RVaPS - povinné trvalé označenie psov transpondérom (mikročipom), povinná registrácia chovu ošípaných (20.11.2018). Informácie pre chovateľov s chovom s jednou ošípanou (25.01.2019).

Cestovný poriadok

Cestovný poriadok autobusových spojov platný od 01.09.2019 do 14.12.2019

Informačný leták „SMS pomoc 112“

Postup ako správne využívať sms na číslo 112

Správne triedenie odpadov

Letáky, vzdelávací materiál

webygroup
ÚvodÚvodná stránka