Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná
Uzovský ŠalgovHľadať
 
 

VÝSLEDKY VOLIEB

VOĽBY  DO ORGÁNOV SAMOSPRÁVNYCH KRAJOV
04. novembra 2017

V OBCI UZOVSKÝ  ŠALGOV

ÚČASŤ  NA  VOĽBÁCH                                                                  26,65    %

POČET  VOLIČOV ZAPÍSANÝCH V ZOZNAME VOLIČOV -           514
POČET VOLIČOV, KTORÍ SA ZÚČASTNILI NA HLASOVANÍ -       137

Počet platných hlasovacích lístkov odovzdaných pre voľby do zastupiteľstva -                   132
Počet platných hlasovacích lístkov odovzdaných pre voľby predsedu samosprávneho kraja -                                                                                                                                         130

 

VÝSLEDKY  HLASOVANIA :

Počet platných hlasov odovzdaných pre jednotlivých kandidátov na predsedu samosprávneho kraja podľa poradia na hlasovacom lístku:

Číslo kandidáta na hlasovacom lístku

Meno, Priezvisko, Titul

POČET PLATNÝCH HLASOV

1.

František Bednár

1

2.

Ján Garaj, JUDr., MBA

9

3.

Pavol Gašper, Ing.

1

4.

Andrej Gmitter, Ing.

0

5.

Peter Chudík, MUDr.

20

6.

Milan Majerský, PaedDr., PhD.

86

7.

Eduard Markovič, PhDr.

2

8.

Jozef Mihalčin, Ing.

7

9.

František Oľha, Ing.

2

10.

Miroslav Škvarek, Ing., MPH

0

11.

Milan Šteiner

2

12.

Jozef Šváč, Ing.

0

 

 

Počet platných hlasov odovzdaných pre jednotlivých kandidátov na poslancov zastupiteľstva podľa poradia na hlasovacom lístku:

Číslo kandidáta na hlasovacom lístku

Meno, Priezvisko, Titul

POČET PLATNÝCH HLASOV

1.

Juraj Adam, Mgr.

12

2.

Ján Baňas, Ing.

7

3.

Ľuboš Bernát

5

4.

Miroslav Čekan, Ing.

11

5.

Ján Fekiač, Ing.

31

6.

Zuzana Harazin

4

7.

Katarína Heredošová, Mgr., DiS. art.

57

8.

Ľubomír Hovančík

1

9.

Marek Hrabčák, Ing., PhD.

28

10.

Jozef Chromjak

5

11.

Miroslav Janiga, Ing.

17

12.

Vladimír Jánošík, Ing.

7

13.

Stanislav Kaleja

1

14.

Tomáš Kaleja

1

15.

Jozef Kanuščák

31

16.

Kvetoslava Korineková

0

17.

Miloš Kožuško, Ing.

4

18.

Jozef Križalkovič, PhDr.

7

19.

Martin Matuš

43

20.

Daniel Mikolaj, Ing., PhD.

6

21.

Tomáš Miščík, Mgr.

25

22.

Mária Mizeráková

4

23.

Peter Molčan, Ing.

15

24.

Jaroslava Novotná

6

25.

Marek Pešta

0

26.

Dušan Petrula

4

27.

Radoslav Petruš Ing.

14

28.

Jozef Stedina, Ing.

10

29.

Jaroslav Šoltys, Ing.

9

30.

Šimon Vaňo, Mgr.

22

31.

Eduard Vokál, Ing.

39

32.

Kamil Zagrapan, Mgr.

6

33.

Tomáš Žitnay, Bc.

5

 

Výsledky volieb si môžete pozrieť aj v priloženom súbore na stiahnutie, ktorý si môžete zobraziť kliknutím ľavým tlačidlom myši a následne vytlačiť, alebo uložiť.


 

dnes je: 16.9.2019

meniny má: Ľudmila

podrobný kalendár

Preladenie ANTÉNY

Informácia

Kalendár zberu odpadov na rok 2019

zverejnenie

Platné prevádzkové poriadky

Multifunkčné ihrisko, Rybníky, Kaštieľ.

Úroveň vytriedenia odpadu

Zverejnenie

Cenník služieb

Služby poskytované obcou

14.12.2018

Schválený rozpočet obce na rok 2019

Cestovný poriadok

Cestovný poriadok autobusových spojov platný od 01.09.2019 do 14.12.2019

20. 11. 2018 a doplnenie 25. 01. 2019

RVaPS - povinné trvalé označenie psov transpondérom (mikročipom), povinná registrácia chovu ošípaných (20.11.2018). Informácie pre chovateľov s chovom s jednou ošípanou (25.01.2019).

Informačný leták „SMS pomoc 112“

Postup ako správne využívať sms na číslo 112

Správne triedenie odpadov

Letáky, vzdelávací materiál

webygroup
ÚvodÚvodná stránka