Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná
Uzovský ŠalgovHľadať
 
 

Žigmund Pechy

Váž. pán starosta,
s radosťou vyjadrím svoje pocity z návštevy Uzovského Šalgova pri príležitosti osláv rekonštrukcie kaštieľa. S pozdravom Ž. Péchy.
Celá akcia bola veľkolepá, veľmi dobre organizovaná s veľmi bohatým programom. Bolo pre mňa veľmi zaujímavé prezrieť si po prvýkrát kaštieľ v celej jeho veľkosti, všetky jeho priestory. Ak som mal v minulosti to šťastie, že som sa dostal dnu, tak to bola iba vstupná miestnosť, prípadne niektoré priestory, ale teraz som mal možnosť všetky miestnosti vrátane pivničných priestorov, poschodia i stropných priestorov. Veľmi sa mi páčila kvalita rekonštrukcie a nové vybavenie rôznych priestorov. Veľmi pekné je i okolie kaštieľa.
Program osláv bol veľmi zaujímavý, vrátane  výstavy fotografií „DEDOVIZEŇ“ − F.Tesorio, „CIT“ − E.Špingeorová a video prehliadok. Úctyhodný bol aj priebeh sv.omše  v „Pánskej záhrade“ s požehnaním rekonštruovaného kaštieľa. Veľmi zaujímavé boli športové súťaže pre deti aj dospelých, ako aj hudobné programy. Bola to od Vás veľká práca toto všetko zorganizovať a som veľmi nadšený a aj Vám vďačný.
Mimoriadny zážitok pre mňa bolo aj stretnutie s ľuďmi, ktorí sa poznali s mojimi rodičmi a starými rodičmi a niektorí si dokonca pamätali i na nás deti.


 

dnes je: 14.10.2019

meniny má: Boris

podrobný kalendár

Kalendár zberu odpadov na rok 2019

zverejnenie

Platné prevádzkové poriadky

Multifunkčné ihrisko, Rybníky, Kaštieľ.

Úroveň vytriedenia odpadu

Zverejnenie

14.12.2018

Schválený rozpočet obce na rok 2019

Cenník služieb

Služby poskytované obcou

20. 11. 2018 a doplnenie 25. 01. 2019

RVaPS - povinné trvalé označenie psov transpondérom (mikročipom), povinná registrácia chovu ošípaných (20.11.2018). Informácie pre chovateľov s chovom s jednou ošípanou (25.01.2019).

Cestovný poriadok

Cestovný poriadok autobusových spojov platný od 01.09.2019 do 14.12.2019

Informačný leták „SMS pomoc 112“

Postup ako správne využívať sms na číslo 112

Správne triedenie odpadov

Letáky, vzdelávací materiál

webygroup
ÚvodÚvodná stránka