Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu
Obec Uzovský ŠalgovHľadať
 
 

Žigmund Pechy

Váž. pán starosta,
s radosťou vyjadrím svoje pocity z návštevy Uzovského Šalgova pri príležitosti osláv rekonštrukcie kaštieľa. S pozdravom Ž. Péchy.
Celá akcia bola veľkolepá, veľmi dobre organizovaná s veľmi bohatým programom. Bolo pre mňa veľmi zaujímavé prezrieť si po prvýkrát kaštieľ v celej jeho veľkosti, všetky jeho priestory. Ak som mal v minulosti to šťastie, že som sa dostal dnu, tak to bola iba vstupná miestnosť, prípadne niektoré priestory, ale teraz som mal možnosť všetky miestnosti vrátane pivničných priestorov, poschodia i stropných priestorov. Veľmi sa mi páčila kvalita rekonštrukcie a nové vybavenie rôznych priestorov. Veľmi pekné je i okolie kaštieľa.
Program osláv bol veľmi zaujímavý, vrátane  výstavy fotografií „DEDOVIZEŇ“ − F.Tesorio, „CIT“ − E.Špingeorová a video prehliadok. Úctyhodný bol aj priebeh sv.omše  v „Pánskej záhrade“ s požehnaním rekonštruovaného kaštieľa. Veľmi zaujímavé boli športové súťaže pre deti aj dospelých, ako aj hudobné programy. Bola to od Vás veľká práca toto všetko zorganizovať a som veľmi nadšený a aj Vám vďačný.
Mimoriadny zážitok pre mňa bolo aj stretnutie s ľuďmi, ktorí sa poznali s mojimi rodičmi a starými rodičmi a niektorí si dokonca pamätali i na nás deti.


 

dnes je: 17.10.2017

meniny má: Hedviga

Dieťa do MŠ potrebuje

prezúvky (pevná, prípadne zdravotná obuv), pyžamo, ramienko (vešiak), uterák, zubná kefka, plastový pohárik, náhradné oblečenie (gate, ponožky, tričko, tepláky)

Cenník služieb

Služby poskytované obcou

Cestovný poriadok

Cestovný poriadok autobusových spojov platný od 01.05.2017

Rybníky Uzovský Šalgov

Športový rybolov "chyť a pusť"

Vodovod a kanalizácia

Podmienky VVS pre pripojenie

Presťahovanie obecného úradu

Reorganizácia Obecného úradu v Uzovskom Šalgove

Informácia k miestnym daniam a poplatkom

Oznam

Informácia k zberu a triedeniu odpadov

Oznam

Kalendár zberu odpadov na rok 2017

Kalendár zberu odpadov na rok 2017

Dopravné značenie v obci

Oznam

Oznam

Majitelia psov

webygroup
ÚvodÚvodná stránka